Helyszín címkék:
Coca-Cola SZIN: a fesztivál, ami feltölt és nem lemerít
Forrás: sajtóközlemény
A Coca-Cola SZIN hagyományosan a nyár utolsó nagy fesztiválja, de sokak számára ennél többet jelent. A Tisza-parti környezet, a barátságos méret, a vízpart közelsége és a közösségi hangulat együtt olyan élményt teremtenek, amely egyszerre kínál kikapcsolódást és feltöltődést. A SZIN nem a rohanásról, hanem arról szól, hogy a nyár végén még egyszer együtt lehessünk a barátainkkal, meghallgassuk kedvenc előadóinkat, beszélgessünk hajnalig, és olyan emlékeket gyűjtsünk, amelyek még hosszú ideig velünk maradnak.
„A nyár végét sokan egyszerre várják, de nehezen is engedik el. Ilyenkor már érezhetően közeledik az új tanév, a munka és a hétköznapok megszokott ritmusa, miközben még szeretnénk megőrizni valamit a hosszú nyáresték és a gondtalan együttlétek hangulatából. A SZIN számunkra ezt az átmenetet jelképezi. Egy olyan találkozási pont, ahol a fesztiválélmény mellett az emberi kapcsolatok, a közös pillanatok és a nyár emlékei kerülnek a középpontba. Ez a néhány nap lehetőséget ad arra, hogy kiszakadjunk a mindennapokból, és új energiákkal vágjunk neki az előttünk álló időszaknak. Éppen ezért foglal el sajátos helyet a hazai fesztiválok között”
– mondta Kolonics Erika, a Coca-Cola SZIN főszervezője.
Természetesen azért a fesztivál gerincét a zenei élmények adják, és már nyilvános, hogy az öt nagyobb zenei helyszínen mi vár ránk a nyár végén.
A Coca-Cola Nagyszínpadon az első napot Molnár Tamás indítja, majd jön Manuel, a Halott Pénz és az estét a Bastille koncertje zárja. Másnap ugyanitt a RZMVS kezd, utána a Follow The Flow, később Desh és a végén Azahriah fejezi be itt a napot. Pénteken fellép itt az Ivan & The Parazol, a ByeAlex és a Slepp, Majka és a nemzetközi vonalat DJ Snake erősíti. A SZIN zárónapjának fellépői pedig ezen a nagyszínpadon a Máklikőr, Pogány Induló, Dzsúdló és Swae Lee.
A bp Nagyszínpadon is sorjáznak majd a hazai sztárok, szerdán a Kolibri, a Honeybeast, Bruno & Spacc, KKevin és a ValMar. Csütörtökön a Fiúk, Nagy Bogi, Mehringer, Quimby, és a Carson Coma. Péntekre jön a kisbetűs ünnepnapok, Dánielfy, a Punnany Massif, a Mirror Glimpse és Beton.Hofi. Hajnalba nyúlóan pedig beindul a klasszikus bálok hangulatát a modern diszkóélménnyel elegyítő Lagzi Feszt. A zárónapon ide tart majd a Metallicum, a Blahalouisiana, L.L. Junior, T.Danny, a BSW és a Gang, OG Fluor, az estét pedig a Necc Party zárja majd.
A Rádió 1 x Jim Beam Aréna délutántól késő estig koncertek sorát hozza, éjszakától hajnalig pedig partyk várják a látogatókat. A teljesség igénye nélkül fellép majd Vini, a Wavy kollektíva, Ekhoe, Grasa, gyuris, bongor, VZS, a Cent Grál, az Anima Sound System, az AWS, Ótvar Pestis és a Fish! A minden nap hajnalig tartó partyfolyam hangulatáról pedig - többek mellett - Hamvai PG, DJ Junior, StadiumX, Metzker Viktória, Lotfi Begi, Yamina, CHRSTPHR, Purbeat, Cooky, Willcox és JoerJunior gondoskodik.
Erős lesz a felhozatal az SZTE Színpadon is, ahol fellép majd – a Sounds of Szeged tehetségkutató döntősei mellett - 6363, a Hűvös, a Bohemian Betyars, a Depresszió, Filo, Lil Frakk, a Csaknekedkislány, a 30Y, Co Lee, Sisi, Lábas Viki, az Analog Balaton, a Kaukázus, Péterfy Bori, Esti Kornél, a Bëlga és az Elefánt, hogy csak néhány fellépőt említsünk.
A Fonó Világzenei Színpadon pedig - mások mellett – ott lesz Szabó Attila és Barátai, a Besh o droM, a Zűrös Banda, a PASO, a Várkonyi Csibészek, a Csík zenekar, a Random Trip x 6363 x Vavra Bence x Gently’ Da Spittah x Lengyel Johanna, a Szabó Balázs Bandája, a Platon Karataev és a Gypo Circus is.
A képek forrása: Presspresso